Kültür 22 Projemizin %90’ı Tamamlandı!

Kültür 22 Projemizin %90’ı Tamamlandı!

Kentsel dönüşümün cazibe merkezlerinin başında gelen Kartal ilçesinin merkeze yakın ve en gelişmekte olan mahallesi Çavuşoğlu Mahallesi’nde bulunan Kültür 22 projemizin yapımında sona yaklaşmış durumdayız.

22 daireden oluşan Kültür 22 projemizde, giriş katta 4 adet 1+1 dairemiz, en üst katlarda 2 adet dubleks daire bulunmaktadır. 2 ve 9. Katlarda ise her katta 3+1 16 adet daire vardır.

Satışı devam eden 3+1 dairelerimizin brüt büyüklükleri 125 metrekare, net büyüklükleri de 95 metrekaredir.

Bulunduğu konum, geniş arsa alanı ve özellikle dış cephesiyle mahallenin en seçkin projelerinden olan binamız kapalı ve açık otoparkı, çift asansörü, deniz manzarası ve geniş peyzaj alanıyla çevresindeki binalara göre fark yaratıyor.

Çocuklarınızın eğitimi konusunda da anaokulu, ilk ve orta öğrenim ile lise eğitimlerinizin karşılanabileceği okullara yürüme mesafesinde olan projemiz, sağlık ocağı, eczane, süpermarket ve ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmet ve ürüne ulaşma konusunda da hiç sorun yaşamayacağınız bir konumdadır.

Yeni yapılmakta olan ve 2018 yılında inşaatı tamamlanması beklenen tren istasyonuyla birlikte, minibüs yoluna, otobüs duraklarına, sahil yoluna, Kartal merkeze ve tüm bankalara yürüme mesafesindedir. Binamızın E5 karayolu ve metro istasyonuna uzaklığı sadece 3 km.’dir.

Kültür 22 projemizle ilgili daha farklı konularda bilgi almak isterseniz ana sayfamızdaki formdan ya da 0535 258 34 15 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sonraki YazıRead more articles