Martı6 Projemizde Kaba İnşaat Bitiyor!

Martı6 Projemizde Kaba İnşaat Bitiyor!

Çeboğlu İnşaat olarak 2017 yılında başladığımız Martı 6 projemizin kaba inşaatının sonuna yaklaşmaktayız.

Kartal Çavuşoğlu Mahallesi’nde Topselvi minibüslerinin güzergahında, yol kenarında, semt kültürüne uygun inşaat projeleri hedefimize uygun butik projemiz olan Martı 6 2018 yazında yaşam başlayacak.

Çocuklarınızın eğitimi konusunda da anaokulu, ilk ve orta öğrenim ile lise eğitimlerinizin karşılanabileceği okullara yürüme mesafesinde olan projemiz, sağlık ocağı, eczane, süpermarket ve ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmet ve ürüne ulaşma konusunda da hiç sorun yaşamayacağınız bir konumdadır.

Yeni yapılmakta olan ve 2018 yılında inşaatı tamamlanması beklenen tren istasyonuyla birlikte, minibüs yoluna, otobüs duraklarına, sahil yoluna, Kartal merkeze ve tüm bankalara yürüme mesafesindedir. Binamızın E5 karayolu ve metro istasyonuna uzaklığı sadece 3 km.’dir.

İsmini bulunduğu sokak olan Martı Sokak’tan alan ve 6 daireden oluşan projemizde giriş kattaki 2+1 dairemiz ve 6. Kattaki deniz manzaralı, dubleks dairemizin satışları devam etmektedir.

Projemizle ilgili ayrıntılı bilgi için, ana sayfamızdaki iletişim kutusundan ya da 0535 258 34 15 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.  

Sonraki YazıRead more articles